ACTA?

Visi mes siekiame pažinti mus supantį pasaulį. Ką jau atradome ir kas dar liko atrasti? Visos su pasaulio pažinimu susijusios temos - čia.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-13 13:08

RB wrote:
fizikanas wrote:PS. i ka si tema pavirto? o_O
Va va, ir man šis klausimas kilo. Po kelių mėnesių pertraukos grįžau į forumą, o čia vietoje fizikano „vogiau ir vogsiu, ir turiu tam teisę“ prasidėjo Augusto lytinio gyvenimo nagrinėjimas... Wtf? :D
:oops: Atsiprašau, gerb. RB. Atsiprašau, Fizikane. Truputį nukrypom nuo temos, bet tai nėra Augusto seksualinio gyvenimo nagrinėjimas. Greičiau jau D3mono seksualinių pomėgių nagrinėjimas. :ax: Bet vis tiek atsiprašau už nukrypimus nuo temos. :ax:

P.S. Gal dalį postų reikėtų perkelti į temą "Priklausomybės" (žiūr. nuorodą žemiau)?

viewtopic.php?f=8&t=2411
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-12-13 14:37

Augustas wrote:Greičiau jau D3mono seksualinių pomėgių nagrinėjimas.
Ak, kam man tiek garbės. Grįžkime prie diskusijos apie tai, koks represuotas individas esi tu, ir kaip tu naudoji religinius paistalus savo a priori nuostatai, jog masturbacija yra blogai, pagrįsti.
Tikriausiai čia ta vieta, kada turėtum mums papasakoti apie savo mamą.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-13 16:04

D3monas wrote:
Augustas wrote:Greičiau jau D3mono seksualinių pomėgių nagrinėjimas.
Ak, kam man tiek garbės. Grįžkime prie diskusijos apie tai, koks represuotas individas esi tu, ir kaip tu naudoji religinius paistalus savo a priori nuostatai, jog masturbacija yra blogai, pagrįsti.
Tikriausiai čia ta vieta, kada turėtum mums papasakoti apie savo mamą.
Tamsta, D3mone, siūlo grįžti prie diskusijos apie tai, kokia žema yra Tamstos, D3mone, savigarba ir koks žemas yra Tamstos pasitikėjimas savimi, ir kaip Tamsta tą žemą savigarbos ir pasitikėjimo savimi lygį kompensuoja seksualinėmis fantazijomis ir masturbacija? :ax: Ir tikriausiai norėtų šį bei tą papasakoti apie Tamstos Tėtį ir Tamstos santykius su Tamstos Tėčiu? :) Tokiu atveju verčiau persikelkime į "Priklausomybių" temą, ir ten galėsime diskutuoti, kiek tik Tamsta, D3mone, panorės. O šią geriau palikim mūsų Fizikano savigyrai. :)
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-12-13 22:01

Augustas wrote:
D3monas wrote:
Augustas wrote:Greičiau jau D3mono seksualinių pomėgių nagrinėjimas.
Ak, kam man tiek garbės. Grįžkime prie diskusijos apie tai, koks represuotas individas esi tu, ir kaip tu naudoji religinius paistalus savo a priori nuostatai, jog masturbacija yra blogai, pagrįsti.
Tikriausiai čia ta vieta, kada turėtum mums papasakoti apie savo mamą.
Tamsta, D3mone, siūlo grįžti prie diskusijos apie tai, kokia žema yra Tamstos, D3mone, savigarba ir koks žemas yra Tamstos pasitikėjimas savimi, ir kaip Tamsta tą žemą savigarbos ir pasitikėjimo savimi lygį kompensuoja seksualinėmis fantazijomis ir masturbacija? :ax: Ir tikriausiai norėtų šį bei tą papasakoti apie Tamstos Tėtį ir Tamstos santykius su Tamstos Tėčiu? :) Tokiu atveju verčiau persikelkime į "Priklausomybių" temą, ir ten galėsime diskutuoti, kiek tik Tamsta, D3mone, panorės. O šią geriau palikim mūsų Fizikano savigyrai. :)
Gal kokius kursus perėjai, kaip krikščioniškai įžeidinėti?
Image
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-14 11:51

D3monas wrote:
Augustas wrote: Tamsta, D3mone, siūlo grįžti prie diskusijos apie tai, kokia žema yra Tamstos, D3mone, savigarba ir koks žemas yra Tamstos pasitikėjimas savimi, ir kaip Tamsta tą žemą savigarbos ir pasitikėjimo savimi lygį kompensuoja seksualinėmis fantazijomis ir masturbacija? :ax: Ir tikriausiai norėtų šį bei tą papasakoti apie Tamstos Tėtį ir Tamstos santykius su Tamstos Tėčiu? :) Tokiu atveju verčiau persikelkime į "Priklausomybių" temą, ir ten galėsime diskutuoti, kiek tik Tamsta, D3mone, panorės. O šią geriau palikim mūsų Fizikano savigyrai. :)


Gal kokius kursus perėjai, kaip krikščioniškai įžeidinėti?
:oops: Sorry, D3mone, jei tai Tamstai pasirodė kaip įžeidimas. Tiktai norėjau perkelti mūsų diskusiją į tinkamesnę "Priklausomybių" temą.
:ax:

P.S. O krikščioniškus kursus, kuriuos organizuoja LKMA, tikrai lankau. :ax: Geri ten kursai. :) Tiktai ateistams tuose kursuose tikriausiai bus labai nuobodu. Tad rekomenduoti tų kursų Tamstai, D3mone, nesiryžtu. Nebent Tamstą kamuotų nemiga. :ax:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-12-14 14:26

Augustas wrote: Tiktai norėjau perkelti mūsų diskusiją į tinkamesnę "Priklausomybių" temą.
Masturbacija yra tiek pat priklausomybė, kaip valgymas. Todėl tavo prašymas yra neadekvatus. Bet gali mėginti kurti dedikuotą temą.
Augustas wrote:O krikščioniškus kursus, kuriuos organizuoja LKMA, tikrai lankau
TOPKEK. 10/10, would "krikščioniški kursai" again.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-14 14:54

D3monas wrote:
Augustas wrote: Tiktai norėjau perkelti mūsų diskusiją į tinkamesnę "Priklausomybių" temą.
Masturbacija yra tiek pat priklausomybė, kaip valgymas. Todėl tavo prašymas yra neadekvatus. Bet gali mėginti kurti dedikuotą temą.
O tai priklausomybė nuo valgymo neįmanoma? :shock: O kodėl tada atsiranda žmonių su viršsvoriu? :ax: Analogiškai yra ir su seksu - masturbacijai atsirasti yra reikalingas perteklinis sekso poreikis, kurio vien tik su žmona/vyru patenkinti nepavyksta. Todėl kai kurie žmonės griebiasi masturbacijos, kad galėtų patenkinti tą perteklinį sekso poreikį, kurio jiems nepavyksta patenkinti vien tik su savo žmona/vyru. Tad manyčiau, masturbacijos vieta yra būtent "Priklausomybių" temoje. Tai persikeliame ten, D3mone? :ax:
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-12-14 16:36

Augustas wrote:O tai priklausomybė nuo valgymo neįmanoma?
Įmanoma, tačiau valgymas, kaip ir masturbacija, yra normali veikla, kuri gali būti traktuojama kaip priklausomybė tik tada, kai tai pradeda kelti problemų šia veikla užsiimančiam asmeniui. Ar tu dar pasakysi, kad ir nevalgai jau penkis metus? Arba, tarkime, valgai tik baltymų kokteilius ir vitaminus, nes visa kita (t.y. skanus maistas, kuris teikia malonumą) - nesugebėjimo patenkinti normalaus alkio išraiška, todėl - nekrikščioniška ir amoralu? Tu puikiai supranti, jog tavo pozicija šiuo klausimu yra suformuota ne objektyvių tikrovės faktų, bet tavo religijos. Tai ir pripažink tai. Niekas už tai į galvą neduos, o tavo poziciją suprasti taps lengviau. Nes, dievaži, tavo atkaklumas pagirtinas, bet po truputį pradeda erzinti. Taigi, pripažinimas - pirmas žingsnis link pasveikimo.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-15 18:40

D3monas wrote:
Augustas wrote:O tai priklausomybė nuo valgymo neįmanoma?
Įmanoma, tačiau valgymas, kaip ir masturbacija, yra normali veikla, kuri gali būti traktuojama kaip priklausomybė tik tada, kai tai pradeda kelti problemų šia veikla užsiimančiam asmeniui. Ar tu dar pasakysi, kad ir nevalgai jau penkis metus? Arba, tarkime, valgai tik baltymų kokteilius ir vitaminus, nes visa kita (t.y. skanus maistas, kuris teikia malonumą) - nesugebėjimo patenkinti normalaus alkio išraiška, todėl - nekrikščioniška ir amoralu? Tu puikiai supranti, jog tavo pozicija šiuo klausimu yra suformuota ne objektyvių tikrovės faktų, bet tavo religijos. Tai ir pripažink tai. Niekas už tai į galvą neduos, o tavo poziciją suprasti taps lengviau. Nes, dievaži, tavo atkaklumas pagirtinas, bet po truputį pradeda erzinti. Taigi, pripažinimas - pirmas žingsnis link pasveikimo.
D3mone, sorry. Aš juk neneigiu sekso metu patiriamo malonumo. Aš neneigiu to, kad ir masturbacijos metu galima sėkmingai patirti tam tikrą malonumą, kuris yra labai panašus į sekso metu patiriamą malonumą. Aš tik teigiu, kad masturbacija yra perteklinis noras patirti tą malonumą, kurį kiti išgyvena sekso su žmona/vyru metu (panašiai, kaip ir persivalgymas yra perteklinis noras patirti valgymo malonumą). T.y., kažkam to sekso su žmona/vyru metu patiriamo malonumo kažkodėl yra per mažai, todėl tas kažkas ir bando tą malonumo trūkumą užpildyti masturbacija (ir, žinoma, kyla klausimas, ar masturbacija užpildo tą malonumo poreikį, bet čia jau kitas klausimas, nelabai susijęs su mūsų svarstomu klausimu). :) Kaip Tamsta matote, su krikščionybe tai beveik neturi nieko bendro.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2014-12-15 19:11

Augustas wrote:...
Tavo pozicija klaidinga. Geros dienos.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-15 20:04

D3monas wrote:
Augustas wrote:...
Tavo pozicija klaidinga. Geros dienos.

Gaila, kad man nepavyko Tamstos, D3mone, įtikinti savo pozicijos teisingumu. :)
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2014-12-16 15:31

Augustas wrote:T.y., kažkam to sekso su žmona/vyru metu patiriamo malonumo kažkodėl yra per mažai, todėl tas kažkas ir bando tą malonumo trūkumą užpildyti masturbacija ..
Augustai, mano nuomone, tu visiškai kalbi į lankas.
Su "sekso" malonumais 99.99% paauglių susipažįsta per masturbaciją.
Ar tu pirmą karta mylėjaisi su žmona/drauge prieš tai, paauglystėje, nei karto nepatyręs malonumo per masturbaciją?
Paprasčiausiai įkišai ir neturėjai supratimo kas nutiks po to.
Nebent, prieš tai, tu lankei paskaitas bažnyčioje.
Manau, kad labai mažas % individų, turinčiu partnerį, užsiima masturbacija. Masturbacija pagrinde užsiima paaugliai ir suaugę individai, kurie yra vieniši ir neturi partnerio(ės).
Masturbacija yra sekso pakaitalas. Augustai, ar tu užsiimi seksu su žmona/drauge tik tais atvejais, kai bandai pradėti vaiką ar kartais ir dėl malonumo? Jei tu kartais tai darai(išsikrauni) ir dėl malonumo, tai ką daryti tiems, kurie yra vieniši?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-17 19:00

melodetektorius wrote:
Augustas wrote:T.y., kažkam to sekso su žmona/vyru metu patiriamo malonumo kažkodėl yra per mažai, todėl tas kažkas ir bando tą malonumo trūkumą užpildyti masturbacija ..
Augustai, mano nuomone, tu visiškai kalbi į lankas.
O kaip Tamstai atrodo, apie ką mes su D3monu čia diskutavome? :ax:
Su "sekso" malonumais 99.99% paauglių susipažįsta per masturbaciją.
Deja, taip. :(
Ar tu pirmą karta mylėjaisi su žmona/drauge prieš tai, paauglystėje, nei karto nepatyręs malonumo per masturbaciją?
Paprasčiausiai įkišai ir neturėjai supratimo kas nutiks po to.
Nebent, prieš tai, tu lankei paskaitas bažnyčioje.
Aš esu persivertėlis - į RKB atėjau todėl, kad supratau, jog seksas (ir jo pakaitalai) laimės neatneš. :) O iki tol buvau sekuliaristinio humanizmo šalininkas.
Manau, kad labai mažas % individų, turinčiu partnerį, užsiima masturbacija. Masturbacija pagrinde užsiima paaugliai ir suaugę individai, kurie yra vieniši ir neturi partnerio(ės).
Deja, čia Tamsta klysta. Nemažai vedusių vyrų eina net ir pas prostitutes, kai žmona (pvz., dėl menstruacijų) negali užsiimti seksu, tam tikra jų dalis masturbuojasi, kiti šalia žmonos susiranda meilužę. O apie nevedusius geriau nekalbėkim. Ten iš viso yra "laisvi" vėjai - vien tik masturbacija užsiima tik labai drovūs žmogeliai, kurių yra vienetai. Visi kiti (net ir dauguma tų, kurie save laiko krikščionimis, netgi kai kurie krikščionių dvasininkai) varo į lankas laisvai. Jų priemonių seksualiniam pasitenkinimui pasiekti arsenalas yra labai įvairus - nuo masturbacijos ir lėlių iki gyvų merginų ir moterų, įskaitant prostitucija užsiimančias merginas.
Masturbacija yra sekso pakaitalas. Augustai, ar tu užsiimi seksu su žmona/drauge tik tais atvejais, kai bandai pradėti vaiką ar kartais ir dėl malonumo? Jei tu kartais tai darai(išsikrauni) ir dėl malonumo, tai ką daryti tiems, kurie yra vieniši?
Žinoma, kad masturbacija yra sekso pakaitalas. :) Bet tai nereiškia, kad žmonės (tegu jie būna vieniši) turėtų užsiimti tuo sekso pakaitalu, nes net ir tada, kai jiems labai norisi seksualinio malonumo, yra keletas gerų išeičių (pvz., sportas, fizinis darbas sode ir pan.), kurios leidžia patirti seksualinės įtampos iškrovą be žalos sau ir kitiems žmonėms.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-12-17 21:54

Atsiprašau tų, kurie protestavo dėl temos teršimo, nu bet negaliu. Be to, aš šiaip ar taip kapituliavau, tai geriau užversiu temą storu intelektualinio komposto sluoksniu, idant ainiai nepastebėtų, koks aš anuomet buvau kvailas. Anyway. Grįžkim prie de facto tikrosios temos - Augusto seksualinės patologijos.
Augustas wrote:Žinoma, kad masturbacija yra sekso pakaitalas. :) Bet tai nereiškia, kad žmonės (tegu jie būna vieniši) turėtų užsiimti tuo sekso pakaitalu, nes net ir tada, kai jiems labai norisi seksualinio malonumo, yra keletas gerų išeičių (pvz., sportas, fizinis darbas sode ir pan.), kurios leidžia patirti seksualinės įtampos iškrovą be žalos sau ir kitiems žmonėms.
Gal visgi nepasivarginkite paminėti, kokia gi yra ta baisi žala, kurią (to nežinodami) patiria.. emmm.. praktiškai visi sveiki ir normalūs vyrai. Tačiau esmė net ne tame..

Visgi pakalbėkim apie jūsų domėjimąsi tuo, ką kiti vyrai daro su savo pimpalais būdami vieni. Kaip manote, iš kur jums kyla tos mintys?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-18 18:01

Vilius wrote:Atsiprašau tų, kurie protestavo dėl temos teršimo, nu bet negaliu. Be to, aš šiaip ar taip kapituliavau, tai geriau užversiu temą storu intelektualinio komposto sluoksniu, idant ainiai nepastebėtų, koks aš anuomet buvau kvailas. Anyway. Grįžkim prie de facto tikrosios temos - Augusto seksualinės patologijos.
Šiaip jau tikroji tema yra ne Augusto seksualinė patologija, bet mūsų D3mono seksualinė priklausomybė nuo masturbacijos. O priklausomybę reikia nagrinėti "Priklausomybių" temoje. :ax:
Augustas wrote:Žinoma, kad masturbacija yra sekso pakaitalas. :) Bet tai nereiškia, kad žmonės (tegu jie būna vieniši) turėtų užsiimti tuo sekso pakaitalu, nes net ir tada, kai jiems labai norisi seksualinio malonumo, yra keletas gerų išeičių (pvz., sportas, fizinis darbas sode ir pan.), kurios leidžia patirti seksualinės įtampos iškrovą be žalos sau ir kitiems žmonėms.
Gal visgi nepasivarginkite paminėti, kokia gi yra ta baisi žala, kurią (to nežinodami) patiria.. emmm.. praktiškai visi sveiki ir normalūs vyrai. Tačiau esmė net ne tame..
Hm, visų pirma, tie vyrai nėra tokie sveiki, kokie galėtų būti, jei neužsiiminėtų masturbacija ir kitais sekso su savo žmonomis pakaitalais. O to dalyko žala sveikatai, deja, irgi egzistuoja. :( Pirmiausia, tai-psichinė žala. Taip pat vystosi priklausomybė.
Visgi pakalbėkim apie jūsų domėjimąsi tuo, ką kiti vyrai daro su savo pimpalais būdami vieni. Kaip manote, iš kur jums kyla tos mintys?
Šiaip jau man nerūpėtų, ką tie kiti vyrai veikia su žmonomis ar be žmonų. Bet, Viliau, norėčiau Jums priminti, kad varyti agitpropą už sveiką gyvenimo būdą bei raginti palaikyti sveikatą taip pat ir seksualinėje srityje, yra šventa kiekvieno žmogaus, įskaitant ir Jus, pareiga. :D Tad ką daryčiau, jei sužinočiau, kad čia yra rūkančių, dažnai persivalgančių ar dar kaip nors kitaip savo sveikatą žalojančių žmonių? :ax: Irgi varyčiau agitpropą, kad tie žmonės mestų rūkyti, nustotų persivalgyti ir pradėtų valgyti sveikai...,žodžiu, nustotų žalotis savo sveikatą ir pradėtų gyventi sveiką gyvenimo būdą. Turbūt tą patį darytumėt ir Jūs. :ax: Tad kuo seksualinė sritis yra išimtis, kad joje nereikia varyti agitpropo už sveiką gyvenimo būdą? :ax:
Ar man pavyko atsakyti į Jūsų klausimą?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2014-12-18 19:13

Augustas wrote:Pirmiausia, tai-psichinė žala.
Šaltinį į sceną, arba laikysime, kad tai išsigalvojate.
Augustas wrote:Bet, Viliau, norėčiau Jums priminti, kad varyti agitpropą už sveiką gyvenimo būdą bei raginti palaikyti sveikatą taip pat ir seksualinėje srityje, yra šventa kiekvieno žmogaus, įskaitant ir Jus, pareiga.
Visų pirma - ne, rūpintis kitų žmonių lovos reikalais nėra jūsų pareiga. Visgi įdomu, kas jus verčia taip aktyviai tuo domėtis? Spėju, dėdulė Froidas čia turėtų ką pasakyti. Be kita ko, ten rašoma štai kas:
[h]igh ideals of virtue and goodness may be reaction formations against primitive object cathexes rather than realistic values that are capable of being lived up to. Romantic notions of chastity and purity may mask crude sexual desires, altruism may hide selfishness, and piety may conceal sinfulness.
Nieko neprimena?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2014-12-18 20:02

Vilius wrote:
Augustas wrote:Pirmiausia, tai-psichinė žala.
Šaltinį į sceną, arba laikysime, kad tai išsigalvojate.
Prašom:
Tarkime, priešingai negu dabar PSO ir “Bundeszentrale” skelbiamiems jau mažamečių vaikų seksualinio “išsiskleidimo” idealams, tose pačiose “Trijose esė apie seksualumo teoriją” Freudas rašė, kad nors masturbacija yra vaikų praktikuojama, ja užsiima dažniausiai “nervingi” vaikai.
Pernelyg didelė fiksacija ties infantiliniu seksualiniu malonumu (pvz. dažna masturbacija vaikystėje) neleidžia asmenybei pasiekti psichologinės brandos. Psichoseksualinė branda, pasak Freudo, reiškia ne mokėjimą masturbuotis, tačiau gebėjimą seksualinę aistrą sujungti su meile kitam žmogui.
Dėl “savęs lietimo”: suprantama, vaiko negalima bausti – ir čia Freudas, pasisakydamas prieš jo laikams būdingą griežtą vaikų lytiškumo slopinimą kaip vieną iš psichinės patologijos priežasčių, buvo teisus. Tačiau masturbacijos, ... skatinimas PSO programose tikrai sveikatos neatneš.
Citata paimta:
http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyva ... g.facebook
Augustas wrote:Bet, Viliau, norėčiau Jums priminti, kad varyti agitpropą už sveiką gyvenimo būdą bei raginti palaikyti sveikatą taip pat ir seksualinėje srityje, yra šventa kiekvieno žmogaus, įskaitant ir Jus, pareiga.
Visų pirma - ne, rūpintis kitų žmonių lovos reikalais nėra jūsų pareiga.
Nesutinku. Sveikatos reikalai yra mūsų visų pinigų reikalai. Todėl reikia užsiimti ligų profilaktika ir pačiam, ir tą paraginti daryti ir kitus žmones, t.y. užsiimti agitpropu už sveiką gyvenimo būdą.
Visgi įdomu, kas jus verčia taip aktyviai tuo domėtis? Spėju, dėdulė Froidas čia turėtų ką pasakyti. Be kita ko, ten rašoma štai kas:
[h]igh ideals of virtue and goodness may be reaction formations against primitive object cathexes rather than realistic values that are capable of being lived up to. Romantic notions of chastity and purity may mask crude sexual desires, altruism may hide selfishness, and piety may conceal sinfulness.
Nieko neprimena?
Deja, Viliau, mano atveju tas netinka. :) Tarp kitko, iš ko Jūs sprendžiate, kad aš aktyviai tuo domiuosi? Tiesiog D3monas užkabino temą, o aš turėjau ką pasakyti ta tema, tai ir pasakiau, ką norėjau pasakyti. :ax: Žinoma, domiuosi ir tuo, nes mane domina žmogus, kaip visuma, su visais savo poreikiais, įskaitant ir tuos poreikius. Bet kad kažkaip išskirčiau būtent šituos (seksualinius) poreikius iš kitų žmogaus poreikių ir jais domėčiausi labiau negu kitais žmonių poreikiais, tai to nepasakyčiau. :ax:

P.s. Gal Jūs koks nors puritonas, jei Jums vos keletas post'ų ta tema atrodo vos ne pasaulio pabaiga?
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2014-12-18 21:16

Ar tikrai adekvatu 21-me amžiuje vis dar remtis Froidu? Tiek to, pats ir atsakysiu - ne, tikrai ne.
Post Reply